POMIAROWIEC

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów hydrograficznych (badań batymetrycznych, pomiarów sonarowych, badań magnetometrycznych i sejsmoakustycznych) za pomocą specjalistycznych systemów pomiarowych (SBES, MBES, SSS, MAG);
  • kalibracja wyposażenia hydrograficznego oraz prowadzenie nawigacji jednostki na profilach pomiarowych;
  • planowanie i organizowanie praktycznej realizacji pomiarów hydrograficznych w terenie;
  • przygotowanie hydrograficznej dokumentacji sprawozdawczej z wykonanych pomiarów wraz z analizą poprawności zebranych danych;
  • wykonywanie prac związanych z przetwarzaniem danych z pomiarów.

Nasze wymagania:

  • szukamy osób z doświadczeniem lub wiedzą w zakresie hydrografii, geodezji, oceanografii, geologii morza lub nawigacji morskiej;
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (hydrografia, geodezja, geologia morza, oceanografia, nawigacja morska).

DODATKOWE ATUTY:

  • posiadanie uprawnień zawodowych z zakresu hydrografii (uprawnienia kat. A lub B);
  • posiadanie międzynarodowego morskiego świadectwa zdrowia;
  • posiadanie certyfikatów STCW (1. indywidualne techniki ratunkowe, 2. ochrona przeciwpożarowa, 3. elementarne zasady udzielania pierwszej pomocy, 4. bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna);
  • znajomość oprogramowania: QINSY, AutoClean, SonarWiz, ArcGIS, AutoCAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • udział w ciekawych projektach w Polsce i za granicą;
  • praca w zespole ludzi z pasją;
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny;
  • karta MultiSport;
  • ubezpieczenie grupowe.