KAPITAN JEDNOSTKI PŁYWAJĄCEJ / STERNIK

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie różnych jednostek pływających;
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo załogi;
  • udział w rejsach na jednostkach będących własnością pracodawcy, wyczarterowanych oraz wskazanych przez zleceniodawcę;
  • utrzymywanie jednostek pływających w pełnej gotowości technicznej;
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-utrzymaniowych;
  • prowadzenie dziennika pokładowego oraz utrzymanie aktualności certyfikatów i innych dokumentów statkowych.

Nasze wymagania:

  • szukamy osób z doświadczeniem, które pracowały na jednostkach pływających;
  • doświadczenie sternika;
  • dyplom marynarza (młodszego lub starszego),
  • uprawnienia radiooperatora;
  • znajomość języka angielskiego techniczno-morskiego;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

DODATKOWE ATUTY:

  • posiadanie międzynarodowego morskiego świadectwa zdrowia;
  • posiadanie certyfikatów STCW (1. indywidualne techniki ratunkowe, 2. ochrona przeciwpożarowa, 3. elementarne zasady udzielania pierwszej pomocy, 4. bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna);

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • udział w ciekawych projektach w Polsce i za granicą;
  • praca w zespole ludzi z pasją;
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny;
  • karta MultiSport;
  • ubezpieczenie grupowe.